سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جنیفر لوپز در پشت صحنه فیلم جدیدش با لباس عروس

 پس از خبرساز شدن وضعیت رابطه جنیفر لوپز با نامزدش الکس رودریگز، جنیفر دوباره به کار خودش ادامه می دهد.

دو روز پس از اینکه منبعی نزدیک به خواننده ، 51 ساله ، به people تأیید کرد که او و بازیکن سابق MLB حاضر هستند “علی رغم شایعات جدایی ،” هر کاری را که برای ماندن در کنار هم می توانند انجام دهند، انجام می دهند، لوپز دو عکس از پشت صحنه فیلمبرداری فیلم جدید کمدی اش به نام  Shotgun Wedding منتشر کرد. 

او همچنین در صحنه فیلمبرداری با جاش دوهامل ، همبازی اش  عکس گرفت. 

تریسی اندرسون ، مربی مشهور ، در بخش کامنتها نوشت: “تو زیبایی زیبا و برازنده ای !!!!! این را دوست داشته باش !!!!” کریستین چنووث افزود: “چگونه پیر نمیشی؟ ذهن های پرسش کننده نیاز دارند / می خواهند بدانند”.

 فیلمبرداری عروسی شاتگان که به  تهیه کنندگی لوپز و رایان رینولدز است ، ماه گذشته در جمهوری دومنیکن آغاز شد.

این کمدی عاشقانه زوجی را دنبال می کند که خانواده هایشان را برای یک عروسی گرد هم آورده اند. اما با اتفاقاتی ناگوار این مراسم خراب می شود.   خانواده هایشان گروگان گرفته می شوند و این زوج مجبورند آنها را نجات دهند.

بعد از رسوایی های اخیر آرمی همر  ، دوهامل جایگزین او شد.

 

روز یکشنبه ، لوپز با رودریگز 45 ساله در محل جمهوری دومنیکن ملاقات کردند و طبق گفته یک منبع لوپز ، این دو “بسیار خوشحال تر به نظر می رسند”.

این منبع روز چهارشنبه گفت: “اگرچه جنیفر در حال فیلمبرداری بوده است ، اما او توانسته  وقت خودش را با الکس نیز بگذراند. “هر دو بسیار خوشحالتر به نظر می رسند

این منبع توضیح داد که لوپز “بسیار آماده است تا” از رابطه خود منصرف شود اما “او خوشحال است که آنها هنوز با هم هستند.” (این زوج قبل از نامزدی در مارس 2019 از سال 2017 رابطه شان را شروع کردند. .)

منبع دوم بار دیگر تأکید کرد که این دو “در حال انجام برخی کارها هستند”.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا