سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

The Hustler: فصل دوم؛ سریال ABC تمدید شد و بازیگران در حال انتخاب شدن هستند.

کریگ فرگوسن و مسابقات او دوباره برمی گردد. ABC بی سر و صدا برنامه تلویزیونی The Hustler را برای فصل دوم تمدید کرد و انتخاب بازیگران در حال انجام است.

 سریال تلویزیونی The Hustler به میزبانی فرگوسن برگزار می شود و این برنامه پنج شرکت کننده را دنبال می کند چون آنها برای پاسخگویی صحیح به 10 سوال چیزهای بی اهمیت که هرکدام 10 هزار دلار ارزش دارد ، همکاری می کنند. هدف آنها جمع کردن مقداری پول در یک گلدان جایزه گروهی است که با هر پاسخ درست بیشتر میشود. جذابیتش این است که یکی از پنج شرکت کننده ، معروف به هاستلر ، از قبل به دلیل تجربیات شخصی یا علایقشان ، پاسخ های صحیح را می داند. در طول هر قسمت ، دو شرکت کننده به طور ناشناس توسط هاستلر حذف می شوند. سه بازیکن باقیمانده باید در مجموع تصمیم بگیرند که کدام یک از آنها هاستلر مخفی است. اگر حق با آنها باشد ، این سه گلدان جایزه را تقسیم میشود که ارزش آن می تواند بیش از 100000 دلار باشد. اگر دو مسابقه دهنده معمولی اشتباه کنند ، هاستلر پاداش نقدی کامل را به خانه می برد.

فصل پنجم سریال The Hustler که پنجشنبه شب از شبکه ABC پخش می شد ، به طور متوسط ​​دارای رتبه 0.52 در بین جمعیت 18-49 و 2.89 میلیون بیننده بود. این هشت قسمت در ژانویه و فوریه امسال پخش شد.

انتخاب بازیگران فصل دو سریال The Hustler در حال حاضر در جریان است و اعلامیه تمدید فیلم را تایید کرد.

شما چی فکر میکنید؟ آیا برنامه تلویزیونی هاستلر را از ABC تماشا کرده اید؟ آیا منتظر دیدن فصل دوم هستید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا