سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کیم کارداشیان رسما یک میلیاردر است.

کیم کارداشیان رسما یک میلیاردر است.

فوربز شرکت رسانه ای و مجله ای آمریکایی، روز سه شنبه با اشاره به دو کسب و کار سودآور او ، KKW Beauty و Skims ، و همچنین پول نقد از “Keeping Up With the Kardashians” و معاملات چکی ، برای اولین بار از ورود کیم در لیست میلیاردرهای جهان خبر داد.

درآمد کارداشیان از 780 میلیون دلار در ماه اکتبر به 1 میلیارد دلار افزایش یافت.

مجله E! کیم ستاره واقعیت ، KKW Beauty را بعد از دیدن موفقیت شرکت آرایشی خواهرش کایلی جنر ، Kylie Cosmetics ، در سال 2017 راه اندازی کرد.

کارداشیان در سال 2017 ، هنگامی که خط تولید لوازم آرایشی اش را راه اندازی کرد ، به فوربس گفت: “این اولین باری است که از معاملات مجوز فاصله می گیرم و به  یک مالک تبدیل می شوم.”

کارداشیان 40 ساله در ادامه 20 درصد از KKW Beauty را به قیمت 200 میلیون دلار به کوتی فروخت که درآمد شرکت او یک میلیارد دلار بود.

او در سال 2019 شرکت تولید کننده لباسهای فرم Skims را راه اندازی کرد و باعث ایجاد لباسهای راحتی در هنگام شیوع بیماری همه گیر کرونا شد. به گزارش فوربس ، او دارای بیشترین سهام شرکت است که درآمد آن را اعلام نکرده است.

هنگامی که برای اولین بار روی جلد فوربس رفت ، او با کنایه گفت: “برای دختری بی استعداد بد نیست”

لیست میلیاردرهای فوربز هنگامی که جنر را که اکنون 23 سال دارد به عنوان جوانترین میلیاردر خودساخته معرفی کرد ، با درام مواجه شد. منتقدان واژه “خود ساخته” را توهین دانستند ، زیرا جنر در خانواده کارداشیان-جنر که قبلاً ثروتمند بود بزرگ شده بود.

کارداشیان از جنر دفاع کرد: “من واقعاً متوجه نشدم ، چون او” خودساخته “است – همه ما” خودساخته ایم “. چه شد ، چون ما از خانواده ای موفق بوده ایم؟ برای من ، این واقعاً منطقی نیست. ” 

فوربس بعد از قرار دادن او در لیستش ، گزارشی منتشر کرد و مدعی شد که او به لطف اظهارات جعلی مالیات ، راهش را برای رسیدن به وضعیت میلیاردر جعل کرده است. این نشریه در پایان این عنوان را از جنر رد کرد.

یک سال بعد از اعطای جوانترین عنوان میلیاردر به جنر در 21 سالگی فوربز تخمین زده است که درآمد او در واقع در ماه مه سال 2020 کمتر از 900 میلیون دلار بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا