سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

The Good Fight: فصل پنجم؛ کوش جومبو و دلروی لیندو برای جمع بندی سریال به پارامونت + برمیگردند.

The Good Fight در حال آماده شدن برای یک فصل جدید در سرویس پخش جدید ، پارامونت + است و دو بازیگر جدا شده در حال بازگشت به نقششان هستند. کوش جومبو و دلروی لیندو فصل گذشته سریال را ترک کردند.

کریستین بارانسکی ، آودرا مک دونالد ، سارا استیل ، مایکل بواتمن ، نیامبی نیامبی ، زک گرنیه و جان لاروکت در این درام حقوقی بازی می کنند که اسپین آف سریال همسر خوب است.

طبق گزارش Deadline ، قرار بود این زوج در پایان فصل چهارم از هم جدا شوند ، اما همه گیری ویروس کرونا قبل از فیلمبرداری سه قسمت ، تولید را متوقف کرد. این قسمت ها می توانست شخصیت های خوبی را نشان دهد.

جامبو و لیندو حالا در فصل پنجم به عنوان مهمان بازی می کنند تا قوس های داستانشان را جمع کنند. رابرت و میشل کینگ ، مجری برنامه های این سریال ، در مورد بازگشت این زوج گفتند:

“ما خیلی سپاسگزاریم که کوش و دلروی در فصل 5 برای پایان دادن به نقششان بازگشتند. ما بازیگران و شخصیت های آنها را می پرستیم و خوشحالیم که به تماشاگران فرصتی برای خداحافظی مناسب می دهیم. “

هنوز  تاریخ پخش The Good Fight  فصل پنجم در پارامونت + مشخص نشده است.

شما چی فکر میکنید؟ آیا خوشحال هستید که بینندگان بسته شدن مناسب این شخصیت ها را در The Good Fight مشاهده می کنند؟ آیا این سریال را تماشا می کنید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا