سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

گال گدوت جنسیت فرزند سومش را فاش کرد..

 

 گال گادوت ستاره واندروومن  روز پنجشنبه 22 آوریل فاش کرد که او و همسرش جارون وارسانو در انتظار سومین دخترشان هستند.

او در برنامه Live با کلی و رایان به شوخی گفت: “این دختر بچه شماره سه است. بله ، ما به آنچه می دانیم پایبند هستیم.” این زوج در حال حاضر پدر و مادر دو دختر هستند: آلما 9 ساله و مایا 4 ساله.

گادوت 35 ساله در حالی که خود را برای استقبال از سومین فرزندش آماده می کند ، درسهایش  را از دو بچه اول یاد گرفته. 

او گفت “با  به دنیا آمدن آلما ، ، کل روال خوابمان بهم ریخت . مایا ، می تواند از پنج ماهگی کل شب  بخابد. اما  آلما – هنوز در 9 سالگی – مخفیانه وارد تخت ما می شود ، بنابراین من فکر می کنم این کاری است که ما باید انجام دهیم. ما می خواهیم خوابیدن را به او آموزش بدیم … من احساس می کنم  سخت ترین قسمت در مورد بچه داری ، ​​کمبود خواب است. “

یکی دیگر از تغییراتی که در زندگی او با بچه دار شدن به وجود آمده این است که چقدر در دوران بارداری احساساتی می شود. گادوت توضیح داد که ، این روزها ، هنگام تماشای تبلیغات تجاری یا گوش دادن به یک آهنگ خوب ، گریه می کند. 

سه هفته پیش ، گادوت  با انتشار عکسی در حالی که یک لباس شنای یک تکه سیاه بر تن داشت  و در حال خواندن متنی در حیاط بود  شکم باردارش را نشان داد. او  نوشت: “کار … روی دو پروژه بزرگ”

گادوت در کنار همسرش در فیلم Wonder Woman 1984 در سال 2020 بازی کرد و در حال تولید دو پروژه آینده خود است – Heart of Stone و Cleopatra که توسط پتی جنکینز ، مغز متفکر Wonder Woman کارگردانی می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا