سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

ملکه الیزابت بعد از مراسم تشییع جنازه پرنس فیلیپ در اولین حضورش لبخند می زند.

ملکه الیزابت دوم روز سه شنبه بعد از تشییع جنازه همسرش شاهزاده فیلیپ به وظایف سلطنتی اش بازگشت.

ملکه 95 ساله، در اولین حضور عمومی اش از زمان خدمات 17 آوریل،  هنگام سلام و احوالپرسی با سفیر جمهوری لتونی ، ایویتا بورمیستر و سفیر جمهوری ساحل عاج ، سارا Affoue Amani ، در طی دو رویداد مجازی در حالی که لبخند می زد ، دیده شد.

رهبر مشترک المنافع با دو دیپلمات در قلعه ویندزور ، جایی که او در دوره بیماری همه گیر COVID-19 اقامت داشته است ، گپ زد ، در حالی که بورمیستر و امانی از کاخ باکینگهام تماس گرفتند.

 

در طی تماس ها ، به نظر می رسید ملکه با توجه به از دست دادن همسرش ، بهترین روحیه را دارد.

ملکه هفته گذشته 95 سالگی اش را جشن گرفت ، اگرچه برای این مراسم مهم ظاهر نشد. در عوض ، او پیامی را برای مردم انگلیس فرستاد.

او در بیانیه ای که توسط کاخ باکینگهام منتشر شد ، گفت: “من امروز ، به مناسبت 95 سالگی ام ، پیام های زیادی از آرزوهای خوب دریافت کرده ام ، که من بسیار قدردانی می کنم.” “در حالی که به عنوان یک خانواده در یک غم و اندوه بسیار بزرگ به سر می بردیم ، دیدن و شنیدن ادای احترامی که به شوهرم ، از افراد داخل انگلستان ، کشورهای مشترک المنافع و سراسر جهان دریافت کردم برای همه ما تسلی بخش بوده است.”

همانطور که قبلاً Page Six گزارش داده بود ، شاهزاده هری ، نوه ملکه ، بعد از تشییع جنازه فیلیپ برای جشن تولد ملکه در لندن نماند ، زیرا او مجبور شد پیش همسر باردارش مگان مارکل و پسرشان، آرچی ، در کالیفرنیا برگردد.

فیلیپ در سن 99 سالگی در 9 آوریل درگذشت. ملکه ، هری، شاهزاده ویلیام ، کیت میدلتون و چند سلطنتی دیگر در مراسم خاکسپاری او شرکت کردند.

مارکل ، که در مصاحبه معروفش با اپرا در ماه فوریه ، رژیم سلطنتی را سرکوب کرد ، در این مراسم شرکت نکرد ، اما او در بیانیه مشترک با همسرش به فیلیپ احترام گذاشت.

انتظار می رود شاهزاده چارلز ، پسر ملکه ، از ماه مه رسماً در نقش سنتی پدرش به عنوان همسر سلطنتی ظاهر شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا