سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کلی ریپا در بیست و پنجمین سالگرد ازدواجش “بهترین هدیه” را تا الان از مارک کانسوئلوس گرفته است.

کلی ریپا و مارک کنسوئلوس روز شنبه 25امین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند و برای هوادارانشان پست های عاشقانه منتشر کردند. ریپا مجری 50 ساله برنامه گفتگوی روز گفت که “بهترین هدیه” را از همسرش گرفته است.

در مجموعه ای از عکس های استوری اینستاگرام ، ریپا به مارک بازیگر 50 ساله سالگرد ازدواجشان را تبریک می گوید. او سپس آلبومی را نشان می دهد که پر از عکس های زندگی مشترکشان و تولد سه فرزندشان بنامهای مایکل 23 ساله ، لولا 19 ساله و خواکین 18 ساله است.

در یکی از استوری های IG ، ریپا یادداشت عاشقانه شوهرش را نشان می دهد که می گوید: “اگر بخواهم کتابی از داستانم بنویسم ، این 25 جایی است که می تواند فصل خاص خودش را داشته باشد. همه این مکان ها برای من بسیار معنی دار هستند. و امیدوارم که برای توام همینطور باشد. “

ریپا نیز در کنار عکسها نوشت: “25امین سالگرد ازدواج به عشق زندگیم instasuelos @ در یک چشم به هم زدن مبارک باشد. از همه رویاهایی که به واقعیت تبدیل کردی متشکرم. 

مارک در بخش نظرات نوشت: “متشکرم که بله گفتی”.

مارک همچنین یک کلاژ ویدئویی ارسال کرد ، پر از عکس های آنها در طول سال ها. این کلیپ روی “As” استیو واندر تنظیم شده است.

پست های هر دو آنها به همراه نظرات تبریک دوستان مشهورشان مانند رایان سیکرست ، اندی کوهن ، کریستین سیریانو ، بیلی آیشنر ، لیزا رینا ، ماریسول نیکولز و … است.

ریپا و مارک در سال 1995 آشنا شدند که در سریال محبوب All My Children در 1 مه 1996 در لاس وگاس باهم بازی کردند. ریپا قبلا فاش کرد که آنها قبل از ازدواج موقتا از هم جدا شدند.

او در اولین قسمت از نظرات وبلاگ Betches در سال 2018 گفت: “ما جدا شدیم و دوباره به هم برگشتیم.”ما به وگاس رفتیم و ازدواج کردیم.

این دو اخیراً در طی حضور در پادکست Double Date در مورد “ازدواج تقریباً قدیمی” صحبت کرده اند.

“من توانسته ام بچه هایم را اینجا ، در این شهر ، در خانه بزرگ کنم ، و مارک همیشه مایل بود به مسافرت برود و برای بازیگری برود و گاهی اوقات مجبور بود برای کار در یک سریال در یک کشور دیگر زندگی کند. ریپا توضیح داد: “جالب است. من فکر می کنم که ما به عنوان یک زن و شوهر پیشرو هستیم. من همیشه از نظر سیاسی پیشرفت می کنم. با این حال،وقتی صحبت از خانواده خودمان و ازدواج و نقش هایمان می شود ، من خیلی سنتی و تقریباً قدیمی فکر می کنم. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا