سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

پاتریک ماهومس و بریتنی متیوز اولین عکس از چهره دخترشان را پست می کنند.

پاتریک ماهومس ، مدافع خط حمله کانزاس سیتی و نامزدش ، بریتنی ماتیوز ، جمعه عکس خانوادگی که برای اولین بار در چهره دخترشان مشخص بود  در اینستاگرامشان منتشر کردند.

در کپشن پست نوشت:”سلام ، اسم من استرلینگ است”، در حالی که ماهومس نوشت:”سلام به دنیا!”

متیوز و ماهومس ، هر دو 25 ساله ، در ماه فوریه فرزندشان بنام استرلینگ به دنیا آمد. او اولین فرزند این زوج است.

برای اعلام تولد استرلینگ ، متیوز و ماهومس چهره او را در شبکه های اجتماعی پنهان کردند. متیوز بعداً به طرفدارنش گفت که او و ماهومس “وقتی احساس کنیم که زمانش رسیده است” عکسهای دخترشان را به اشتراک می گذارند.

به گزارش E! News، او در آن زمان ارسال کرد: “من می دانم که اینترنت بلافاصله عکسهای او را همه جا به اشتراک می گذارد ، بنابراین خودم را برای دختر بچه تازه متولد شده ام آماده می کنم تا با دنیا به اشتراک بگذارم.”  

متیوز مربی ، از دبیرستان با ماهومس رابطه داشت. این زوج در سپتامبر سال گذشته ، با این بازیکن خط حمله در ورزشگاه Arrowhead در کانزاس سیتی ، Mo نامزد کردند.

متیوز در ماه مارس اعلام کرد که او و ماهومس از آن زمان تاریخ ازدواجشان را برای سال آینده تعیین کرده اند.

12 ماه گذشته برای ماهومس ، که 10 ماه تمدید قرارداد به ارزش 503 میلیون دلار در ژوئیه سال 2020 امضا کرد ، پر اتفاق بود. او و تیمش بعداً در فوریه Super Super 2021 شرکت کردند اما از دست تام بردی و تمپا بی بوکانیرز 9_31 شکست خوردند.

در هفته های بعد از بازی ، فرزندش، استرلینگ به دنیا آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا