سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

آریانا گرانده: مرد چاقوکش من را تهدید به مرگ کرد.

بر اساس اسناد و مدارک دادگاه که روز سه شنبه به دست آمد ، آریانا گرانده از مرد چاقوکشی که جلوی خانه گرانده در اوایل ماه جاری دستگیر شده بود می ترسد که او را بکشد.

این خواننده 28 ساله  در دادگاه عالی لس آنجلس در مورد  مرد مشکوک به نام  “آرون براون” 23 ساله در 13 سپتامبر گفت: “این واقعیت که آقای براون بیشتر از شش ماهه که به طور مرتب به دم در خانه من می آید من را وحشت زده می کند.”

گرانده ادامه داد:  “بر اساس تهدیدهای او ، من نگران امنیت خود و خانواده ام هستم.” “من می ترسم که آقای براون به خانه من بیاید و سعی کند به من یا اعضای خانواده ام آسیب برساند یا ما را بکشد.”

بر اساس اظهارات گرانده ، کارآگاه LAPD و مدیر تورهای او ، این مرد از اواسط فوریه به دم در  خانه گرانده در لس آنجلس رفته بود.

گرانده به دادگاه گفت که آدرسش را با عموم در میان نذاشته، بنابراین ، “این واقعیت که براون توانسته آدرس من را پیدا کند, مرا می ترساند.”

او گفت که آمدنهای براون در ابتدا “کمتر” بود ، اما در طی دو , سه هفته گذشته – تقریباً هر روز و گاهی چندین بار در روز می آمد.

گراند ادعا می کند که در 9 سپتامبر حدود ساعت 4:15 بعد از ظهر ، براون به دم در خانه او رسید ،که با بادیگارد شخصی او دیدار کرد.

او گفت که براون رفت ، اما دوباره همان شب حدود ساعت 10:20 شب برگشت. با یک چاقوی بزرگ و “وقتی از او خواسته شد که از آنجا برود” با تیم امنیتی درگیر شد.

گراند و مدیرش هر دو ، بر اساس اسناد دادگاه ، گفتند که براون با اشاره به گرانده فریاد می زند “من تو و او را می کشم”.

کارآگاه پیتر دومانیس تأیید کرد که هنگام بازرسی براون چاقو در جیب جلوی شلوارش داشت و گفت که مظنون بازداشت شد.

مدیر تور گرانده آقای روشاد  اسماعیل اظهار داشت که اگر براون بازداشت نشود  “تهدید جدی” برای گرانده خواهد بود.

روشاد اسماعیل گفت: “رفتارهای او در طول زمان پیشرفت کرده و بیشتر شده.”  براون همچنین هدف انجام کار خشونت آمیز و آسیب رساندن به خانم گراند را داشته. من معتقدم که  براون ممکنه بعد از آزادی از زندان گرانده را تعقیب کند و به او آسیب برساند.”

قاضی به براون حکم بازداشت موقت داد و به گفته TMZ ، براون هنوز در بازداشت است.

تاریخ جلسه رسیدگی به این پرونده در 5 اکتبر تعیین شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا