سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

اخراج استیو برتون ستاره « ‘General Hospital » از سریال به دلیل نزدن واکسن کرونا.

استیو برتون از سریال General Hospital (بیمارستان عمومی) اخراج شد. این ستاره در اینستاگرام پستی منتشر کرد تا شایعاتی مبنی بر اخراج او از این سریال به دلیل امتناع از واکسینه شدن برای COVID-19 تایید کند.

برتون در ویدئویی که روز سه شنبه منتشر کرد، به اشتراک گذاشت: می دانم که شایعات و گمانه زنی های زیادی در مورد من و سریال وجود دارد و می خواستم آن را شخصا از من بشنوید. متأسفانه بیمارستان عمومی من را به دلیل نزدن واکسن کرونا اخراج کرده است.»

برتون ادامه داد: “من برای معافیت های پزشکی و مذهبیم درخواست دادم و هر دو مورد رد شدند. “اما این مساله مربوط به آزادی شخصی است. من فکر نمی‌کنم کسی باید زندگی خودش را به خاطر این موضوع از دست بدهد.”

برتون اضافه کرد که علیرغم ناراحتی اش از اخراج شدن گفت :  “من همیشه برای بودن در این سریال سپاسگزار خواهم بود. من آنجا را دوست دارم، آنجا بزرگ شدم… بنابراین همیشه شاکرم..”

برتون از سال 1991 در بیمارستان عمومی نقش جیسون مورگان را بازی کرده است و در 2284 قسمت از این سریال طولانی مدت حضور داشته است.

در حالی که به نظر می رسد برتون در مخالفتش با دستور واکسیناسیون عمومی مصممه،  به آینده خودش هم خوش بین است.

او گفت : من معتقدم وقتی دری بسته می شود، چندین در دیگر باز می شود. “این همیشه دیدگاه من بوده است.”

دستورالعمل  واکسنیاسیون ، که مستلزم واکسینه شدن همه حاضران در صحنه، شامل بازیگران و عوامل است، در  اول نوامبر اجرا شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا