سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

فصل پنجم سریال پیشتازان فضا: کشف (‘Star Trek: Discovery) تمدید شد.

طرفداران Star Trek: Discovery که منتظر بازگشت فصل چهارم در ماه آینده هستند، خوشحال خواهند شد که بدانند سریال از قبل برای فصل پنجم تمدید شده است. این یعنی که سفر کاپیتان مایکل برنهام (Sonequa Martin-Green) از طریق کیهان هنوز به پایان نرسیده است، حتی پس از پایان فصل چهارم. در همین حال، فصل چهارم  دیسکاوری با قسمت های جدید از پنجشنبه 10 فوریه باز خواهد گشت.

در فصل 4 سریال پیشتازان فضا: دیسکاوری سرانجام مایکل برنهام بعد از اینکه فرماندهی کشتی را در قسمت پایانی فصل سوم به عهده گرفت، روی صندلی کاپیتانی می نشیند با این حال، چالش‌های جدیدی به وجود آمده است و خدمه ناو یو اس‌اس دیسکاوری باید با یک ناهنجاری گرانشی دست و پنجه نرم کنند که جهان‌های فدراسیون و غیر فدراسیون را به طور یکسان تهدید می‌کند.

فصل چهارم در 30 دسامبر سال گذشته به تعطیلات میان فصل رفت و باعث شد طرفداران بیش از یک ماه منتظر بمانند تا متوجه شوند که آیا این ناهنجاری از بین رفته است یا خیر.

در فصل چهارم سریال بازیگران قدیمی آنتونی رپ، مری وایزمن و داگ جونز حضور دارند، در حالی که دیوید آجالا، بلو دل باریو و ایان الکساندر تازه واردان فصل سوم هم برای فصل چهارم بازگشتند.

فصل چهارم سریال پیشتازان فضا:کشف از تعطیلات نیمه‌فصل در 10 فوریه باز می‌گردد و تاریخ انتشار فصل پنجم مشخص نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا