سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیپیشخوان اروپاسینمای جهان

شاون لوی ددپول 3 را کارگردانی می کند.

شاون لوی وارد دنیای سینمایی مارول شد. به گزارش ورایتی کارگردان فیلم‌های «مرد آزاد » و «پروژه آدام» بار دیگر با رایان رینولدز برای «ددپول 3»، سومین قسمت این اکشن کمدی، هم‌کاری خواهد کرد.

رت ریس و پل ورنیک که دو فیلم اول «ددپول» را نوشتند، سومین فیلم را بر اساس شخصیت کتاب کمیک «مردان ایکس» ساخته راب لیفلد خواهند نوشت. لیزی مولینوکس-لوگلین و وندی مولینوکس، نویسندگان برنده جایزه امی «بابز برگرز»، قبلاً برای نوشتن «ددپول 3» انتخاب شده بودند، اما ریس و ورنیک به جای آنها برای سومین سری ددپوول برگشتند.

به جز رینولدز، هیچ بازیگر دیگری برای «ددپول 3» تایید نشده است. در دومین فیلم «ددپول» جاش برولین  در نقش کیبل و زازی بیتز را در نقش دومینو معرفی شدند و  همچنین مورنا باکارین در نقش ونسا و تی.جی. میلر در نقش راسو بازی کردند. تیم میلر فیلم اصلی را کارگردانی کرد، در حالی که دیوید لیچ کارگردانی فیلم Deadpool 2 را بر عهده داشت.

رینولدز همچنین این خبر را در توییتر با عکسی از شخصیت‌هایش در فیلم‌های Deadpool، The Adam Project و Free Guy به اشتراک گذاشت.

او نوشت: «سومین فیلم از سه گانه من با شاون لوی کمی تندتر خواهد بود.

فیلم‌های «ددپول» پرفروش‌ترین فیلم‌های «مردان ایکس» در تمام دوران‌ هستند که هر کدام بیش از ۷۸۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروختند. دو فیلم اول که به ترتیب در سال‌های 2016 و 2018 عرضه شدند، قبل از اینکه دیزنی آن را تصاحب کند، توسط استودیو فاکس قرن بیستم منتشر شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا