سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

به‌روزرسانی‌های فصل 3 سریال «The Mandalorian» و «Ahsoka»: اخبار بازیگری، تاریخ پخش و موارد دیگر

در طول ایونت جشن جنگ ستارگان در آناهیم، ​​کالیفرنیا، جان فاورو و دیو فیلونی، تهیه‌کنندگان اجرایی، چندین به‌روزرسانی جدید درباره فصل 3 سریال The Mandalorian و اسپین‌آف Ahsoka فاش کردند، از جمله اینکه هر دو سریال در سال 2023 در دیزنی پلاس پخش خواهند شد بازیگر سابق پدرو پاسکال هم در ماه فوریه بازخواهد گشت.

علاوه بر این، کیتی ساکوف روی صحنه رفت تا فاش کند که نقش مورد علاقه طرفدارانش بو-کاتان در فصل 3 سریال The Mandalorian بازی خواهد کرد و بر اساس تصاویری که به طور انحصاری برای افراد حاضر در اتاق نشان داده می شود، به نظر می رسد که او نقشی محوری در قسمت های آینده ایفا می کند.

در همین حال، کارل ودرز، که نقش گریف کارگا را دوباره ایفا خواهد کرد، همچنین قسمت دیگری از فصل 3 را کارگردانی خواهد کرد. ”

علاوه بر این، کارگردان ریک فاموییوا، که پیش از این کارگردان دو قسمت از این سریال را برعهده داشته، به عنوان تهیه کننده اجرایی در فصل 3 انتخاب شده است.

اگرچه در طول پانل صحبت نشد، اما هالیوود ریپورتر فاش کرد که برایس دالاس هاوارد برای کارگردانی قسمت دیگری از این مجموعه بازخواهد گشت و چهارمین باریه که او یک قسمت از سریال جنگ ستارگان را کارگردانی می کند. او قبلاً دو قسمت از Mandalorian و همچنین “Return of the Mandalorian” از The Book of Boba Fett را کارگردانی کرده بود.

در همین حال، وقتی صحبت از Ahsoka به میان می‌آید که روزاریو داوسون  نقش اصلی را ایفا می‌کند، مشخص شد که ناتاشا لیو بوردیزو هم قراره در نقش یک نسخه لایو اکشن از سابین رن، یک جنگجوی جوان ماندالوریایی که برای اولین بار در The Clone Wars. ظاهر شد، بازی کند.

در همین حال، این سریال سه هفته از تولیدش می گذرد و فیلونی می گوید که فیلمبرداری «واقعاً خوب» پیش می رود. و اضافه کرد که از پیشرفتی که تاکنون حاصل شده «خیلی خوشحاله».

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا