سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

لئون براون ستاره سریال Sister Wives به عنوان ترنسجندر کام اوت کرد

لئون براون، ستاره Sister Wives، روز سه‌شنبه اعلام کرد که او ترنس هست و حالا منحصراً از نام Leon با ضمایر they/them  ( آنها ) استفاده می‌کنند. براون تنها فرزند مری و کودی براون است، اما یکی از 18 خواهر و برادر ناتنی از چندین  ازدواج  کودی با رابین براون، ژانل براون و همسر سابق کریستین براون است. این خانواده به طور منظم در سریال پرطرفدار TLC که از سال 2010 شروع شد حضور داشتند .

لئون در اینستاگرام نوشت: اخیراً یکی به من گفت که لازم نیست همه کوفت و مرضهام را بفهمم تا بتوانم خودم را با دنیا به اشتراک بگذارم. تا به شما اطلاع دهم که من ترنس هستم. نام من لئون یا لئو است (من هر دو را دوست دارم) و ضمایر من آنها هست.”

مری هم اطلامیه فرزندش را در استوری اینستاگرامش بازنشر کرد و زیر آن پست نوشت “تو آفتاب من هستی.”

پست لئون یک عکس ساده از آنها با شلوارک و تی شرته که بیرون یک قاب بزرگ ایستاده است. در کپشن توضیح می دهد: “اولین باری را به یاد می آورم که می دانستم دختر نیستم.” “من بسیار جوان بودم و متأسفانه در شرایطی بزرگ شدم که به‌طور باورنکردنی شرایط جنسیتی و محدودکننده ای بود. بنابراین به عنوان یک دختر و بعداً یک زن اجتماعی شدم. و نکته اینجاست، من در نهایت آماده هستم تا خود مورد علاقه‌ام را با جهان به اشتراک بگذارم. .”

لئون قبلاً در فصل 11 سریال Sister Wives در سال 2017 به عنوان همجنس گرا ظاهر شده بود. روز سه شنبه، آنها پست خود را اینجوری ادامه دادند: “دگرباش و ترنس بودن قطعاً بخشی از  علاقه من هستند. من در این فرآیند یاد می‌گیرم که خودم  را دوست داشته باشم، اینجاست که خودم را بشناسم، خودم را به اشتراک بگذارم، و پیوسته به فردی که هستم تبدیل شوم، تا خود مورد علاقه‌ام در همه زمینه‌ها باشم.”

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا