سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

پخش سریالهای ترکی در کره جنوبی! سریال های عزیز، حماسه و محکوم برای جایزه بزرگ رقابت می کنند

سریال های ترکی تحت تاثیر همه دنیاست. پخش ده ها سریال تلویزیونی ترکی در بسیاری از کشورها از آمریکای جنوبی تا جنوب شرق آسیا ادامه دارد. سه درام اخیر، عزیز، حماسه  و محکوم هم در مسابقه ای که در کره جنوبی برگزار می شود، تلاش می کنند بهترین باشند.

کره جنوبی کشوریه که به اندازه ترکیه در صنعت سریال های تلویزیونی به موفقیت دست یافته است. بسیاری از سریال های تلویزیونی فیلمبرداری شده توسط کره جنوبی به ترکی اقتباس شدند. این کشور در حال برگزاری مسابقه ای درباره سریال های تلویزیونی است. عزیز، حماسه و محکوم  در بخش “بهترین درام” در جوایز بین المللی درام سئول با هم رقابت می کنند.

ابرو شاهین که اولین حضور بزرگش را با سریال هرجایی انجام داد و استعداد بازیگریش را با حماسه به اثبات رساند، جزو فینالیست های این مسابقه است. این بازیگر زن موفق با بازی در سریال حماسه  به رقابت با رقبای خود در بخش بهترین بازیگر زن می‌پردازد.

مورات ییلدیریم و سیمای بارلاس در سریال عزیز که از شبکه شو تی وی پخش شد نقش های اصلی را ایفا می کنند. این سریال که فصل اولش را با امتیاز متوسط ​​به پایان رساند، انتظار می رود در فصل دوم رتبه های  بهتری کسب کند. برای این منظور تغییر مهمی ایجاد شد. فیلمنامه این سریال که فصل اول آن توسط ادا تزکان نوشته شده، توسط ایلم کانپولات، فیلمنامه نویس چیره دست در فصل دوم نوشته خواهد شد.

محکوم با بازی اونور تونا و اسماعیل حاجی اوغلو نیز اقتباسی از کره جنوبی است. این سریال خیلی سریع وارد فصل شد، اما در پایان، رتبه ها پایین آمد. بنابراین فیلمنامه نویسان سریال باید برای بالا بردن امتیاز فصل دوم خیلی تلاش کنند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا