سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

نماینده آن هچه می‌گوید: «انتظار نمی‌رود او زنده بماند»، آن هچه دچار آسیب مغزی شدید شده است

آن هچه ممکنه از جراحات وارده از تصادف اتومبیلش در روز جمعه بهبود  پیدا نکند.

نماینده این بازیگر در بیانیه‌ای به ET روز پنجشنبه به نمایندگی از خانواده‌اش گفت: «متاسفانه، به دلیل تصادف، آن آسیب مغزی شدید ناشی از آنکسی را متحمل شده و همچنان در کما، در وضعیت بحرانی قرار دارد. این نماینده افزود: “انتظار نمی رود که او زنده بماند.”

در بیانیه توضیح داده شده است: ” او همیشه از اهدای اعضای بدنش صحبت کرده بود و تحت مراقبت های حیاتی قرار دارد تا مشخص شود که آیا اعضای بدنش قابل دوام هستند یا خیر.”

در پایان بیانیه آمده است: «آن قلب بزرگی داشت و با روحیه سخاوتمندانه‌اش هر کسی را که ملاقات می‌کرد تحت تأثیر قرار می‌داد. او بیش از استعداد خارق‌العاده‌اش، روحیه مهربان و شادی داشت.» او به خاطر صداقت شجاعانه اش به یاد خواهد ماند.»

در 5 آگوست، هچه در حوالی ساعت 11 صبح در محله مار ویستا لس آنجلس، کالیفرنیا، مینی کوپر آبی رنگش را به خانه ای کوبید و او با سوختگی شدید به بیمارستان مجاور منتقل شد.

چند روز پس از تصادف، نماینده هچه به ET گفت که بازیگر زن پس از تصادف در “وضعیت شدید بحرانی” است. این نماینده روز دوشنبه گفت: “او آسیب ریوی قابل توجهی دیده که نیاز به تهویه مکانیکی دارد و سوختگی هایی که نیاز به مداخله جراحی دارد.” او در کما است و از مدت کوتاهی پس از تصادف به هوش نیامده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا