سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

رتبه سریال Zeytin Ağacı ( درخت زیتون ) با بازی طوبی بویوک استون همچنان در حال افزایش است!

طوبی بویوک استون که نه تنها در ترکیه بلکه در سراسر جهان طرفداران جدی دارد، پس از مدت ها با سریال Zeytin Ağacı (درخت زیتون) در برابر هوادارانش ظاهر شد. بازگشت بویوک استون باشکوه بود. زیرا سریال Zeytin Ağacı که در نتفلیکس به نمایش درآمد، به سرعت در حال افزایش رتبه است.

سریال نتفلیکس Zeytin Ağacı که طوبی  بویوکوستون، سدا باکان، مورات بوز، ریزا کوجا اوغلو، فرات تانیش، بونچوک ییلماز، فوسون دمیرل و سرکان آلتونوراک را گرد هم آورده، به ویژه با موضوعش جلب توجه کرد.

این سریال که در 28 جولای از نتفلیکس پخش شد، به محض پخش توجه زیادی را به خودس جلب کرد. Zeytin Ağacı به قدری موفق بود که با 31 میلیون و 200 هزار ساعت تماشا در رده دوم فهرست “سریال های غیرانگلیسی زبان” نتفلیکس قرار گرفت.

سریال Zeytin Ağacı اخیراً مسیر جدیدی را آغاز کرده است. این سریال که متشکل از هشت قسمته توانست به اولین سریال ترکی تبدیل شود که در لیست 10 تاپ برتر نتفلیکس در بریتانیا قرار دارد. پیش از این هیچ سریال ترکی به این موفقیت دست پیدا نکرده نبود.

سریال Zeyten Ağacı به محض انتشار وارد فهرست پربیننده ترین سریال ها  در بسیاری از کشورها شد. Zeytin Ağacı توانسته در فهرست پربیننده ترین کشورهای آمریکا، اسپانیا، کانادا، تانزانیا، لبنان، آلبانی، لیبی، آرژانتین، شیلی، پرو، مکزیک، ایتالیا، جمهوری دومینیکن، السالوادور، عربستان سعودی و فلسطین قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا