سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

با فرصت همبازی شدن با اسماعیل حاجی اوغلو، سال 2023 سال انفجار برای سمیه ایدوغان خواهد بود!

سمیه ایدوغان بازیگر جوان با سریال Star TV به نام Duy Beni ( من را بشنو) محبوبیت زیادی به دست آورد. این بازیگر که در داستان این سریال که تنها 20 قسمت به طول انجامید، عملکرد موثری داشت، توجه سازندگان را هم به خودش جلب کرد و اصلا طولی نکشید که سریال جدید شروع شد. قراره سمیه ایدوغان را در صحنه سریال جدید فاکس تی وی The Taçsız Prenses (شاهزاده بدون تاج و تخت) ببینیم.

او را در نقش شریک زندگی اسماعیل حاجی اغلو در سریال درام جدید با عنوان The Taçsız Prenses که الیف کورتاران به عنوان یک بازیگر کودک در آن حضور دارد، تماشا خواهید کرد. پس از اولین بازی خوبش در سال 2022، به نظر می رسد تبدیل شدن این بازیگر جوان به نقش اول زن در سریال فاکس تی وی ، قدم بسیار مهمی باشد.

این هنرپیشه جوان که در مدت کوتاهی در شبکه های اجتماعی طرفداران بسیار زیادی را تحت تاثیر قرار داده است، نقش اصلی را با یکی از مهمترین چهره ها به اشتراک می گذارد.

اسماعیل حاجی اغلو بعد از سریال محکوم  در همان شبکه  حالا با Taçsız Prenses تبحر خود را در خلق شخصیت نشان خواهد داد. روند همکاریش با ایدوغان  که به عنوان معلم اوگین تماشا خواهیم کرد برای همه سوال هست .

مسلمه که سال 2023 برای سمیه ایدوغان که چهره اش را فقط در چهارمین پروموشن سریال Taçsız Prenses می بینیم بسیار خوب آغاز خواهد شد. به نظر می رسد که او با سریال Taçsız Prenses که در سال جدید از شبکه تلویزیونی فاکس پخش می شود، اولین حضور مهم در حرفه اش داشته باشد.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا