سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار رسانه ایرانیاخبار رسانه و تلویزیون

قسمت 51 سه خواهر | تورکان و کارتال همه را شگفت زده خواهند کرد!

مجموعه تلویزیونی سه خواهر کانال دی به تهیه کنندگی علی گوندوغدو و اینجی گوندوغدو و اقتباس از رمانی به همین نام اثر ایکل آیدین که رکورد فروش را شکست، با قسمت جدید خود به روی پرده می آید.

 قسمت جدید این سریال که این هفته اکران می شود به شرح زیر است؛

در حالی که سامر و روچهان می خواهند به مناسبت تولد تورکان یک سورپرایز آماده کنند. سورپرایز واقعی از تورکان و کارتال برای آنها پیش می آید.

وقتی نسرین متوجه می شود که دریا می‌خواهد ازدواج کند، با دریا تماس می گیرد تا حساب او را بپرسد. با این حال، نتیجه این مشاجره تلخ منجر به اتفاقی غیرمنتظره می شود و به رازی که سال ها از او پنهان شده است، پی می برد، که در آن لحظه برای رویارویی با این واقعیت آماده نیست.

از سوی دیگر، دریا نمی تواند از زیر سایه سویلای خلاص شود، در حالی که علیه خانواده اش توطئه می کند. ملاقات تورکان و کارتال به دلیل یک ناهار کاری باعث حسادت در جبهه سامر می شود. با این حال، نتایج اقدامات تکانشی سامر نه تنها بر روی او بلکه این بار در خانواده اش نیز منعکس شده است.

وقتی تورکان متوجه می شود که دونن ناپدید شده است، از ترس شروع به جستجوی برادرش می کند. کارتال با مشاهده این موضوع از دراز کردن دست یاری به سوی او ابایی ندارد. تورکان با سوالی که از کارتال خواهد پرسید، در آستانه سفری کاملاً جدید است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا