سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ایرانیاخبار رسانه و تلویزیون

جزئیات افتتاح رسمی شبکه امید

«مهدی سالم» مدیر شبکه امید درباره روند برگزاری ویژه برنامه افتتاحیه این شبکه گفت: این شبکه از ساعت 24 روز دوشنبه مورخ نهم مرداد ماه، تا روز میلاد امام رضا (ع) همزمان با افتتاحیه رسمی برنامه‌ای ندارد.

20170729191916_177وی در ادامه بیان کرد: روز جمعه مصادف با میلاد امام رضا (ع) آنتن شبکه روشن می‌شود و برنامه زنده افتتاحیه، در دو بخش استودیویی و میدانی از ساعت 17 تا 20 ادامه پیدا می‌کند. به این صورت که از ساعت 17 تا 18:30 در بخش استودیویی روی آنتن شبکه هستیم و پس از آن به طور رسمی در سالن حجاب با حضور نوجوانان و مخاطبان همیشگی، شبکه امید را افتتاح خواهیم کرد.
مدیر شبکه امید افزود: در واقع افتتاح رسمی شبکه امید را در ساعت 20 با برقراری ارتباط با مشهد مقدس اعلام می‌کنیم.
سالم در خصوص تفکیک دو شبکه امید و پویا عنوان کرد: از بهمن سال گذشته شبکه پویا و امید به اتفاق هم  به صورت آزمایشی روی آنتن رفتند، اما از نظر نوع برنامه سازی هیچ ارتباطی باهم نداشته و  دو ماهیت متفاوت را پیش می برند.
وی ادامه داد: ما بعد از مجموعه برنامه های نیمرخ در شبکه یک و دو، بیشترین تولید را برای کودکان داشتیم و نوجوانان امروز به سمت فضای سایبری کشیده شده اند. متاسفانه چون آموزش صحیحی هم در این راستا نداریم، باعث ایجاد مشکلات نوجوانان شده است. معاونت سیما دکتر میرباقری نیز نگاه ویژه ای به تولیدات نوجوانان دارند.
سالم در پایان خاطرنشان کرد: مجری دو برنامه استودیویی و سالن حجاب هنوز مشخص نشده و تهیه کنندگی این ویژه برنامه را سید محمد هاشمی اصل بر عهده دارد و همچنین هومن ستوده در بخش استودیویی مدیریت برنامه را در دست گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا