سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیون

جو روسو (Joe Russo) علاقه مند به کارگردانی فیلمی از کاراکتر بتمن (Batman)

[ad_1]

 

جو روسو (Joe Russo)، کارگردان فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) اعلام کرده در صورتی که کارگردانی پروژه‌ای از دنیای سینمایی DC را به دست بگیرد، دوست دارد که آن پروژه درباره شخصیت بتمن (Batman) باشد. دهه پرهیجان و موفقیت‌آمیزی برای جو روسو و برادرش آنتونی روسو (Anthony Russo) بوده که این دهه پرمخاطره با کارگردانی فیلم Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان) آغاز شد. مشهورترین اثر این دو برادر در تلویزیون سریال Community (اجتماع) محصول شبکه NBC بود که Russo Brothers (برادران روسو) کارگردانی ۲۱ قسمت از این سریال را برعهده داشتند.

ظاهراً دوران این دو برادر در تلویزیون پس از موفقیت Captain America: The Winter Soldier به پایان رسید؛ فیلمی که هنوز به باور برخی طرفداران بهترین فیلم از دنیای سینمایی مارول است. از آن موقع به بعد این دو برادر کارگردانی پروژه‌های دیگر Marvel (مارول) همچون Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی)، Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت) و Avengers: Endgame را برعهده داشتند که احتمالا به زودی به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما تبدیل خواهد شد. در طی تنها دو هفته، Avengers: Endgame فروش جهانی خود را به رقم بیش از ۲ میلیارد دلار رسانده و رکوردهای زیادی را در جدول باکس‌آفیس جابجا کرده است.

با وجود اینکه این دو برادر اعلام کرده‌اند که Avengers: Endgame آخرین پروژه آن‌ها در دنیای سینمایی مارول خواهد بود اما دوران کارگردانی آن‌ها هنوز به سرانجام نرسیده است. شاید جو و آنتونی روسو باری دیگر دست به ساخت پروژه‌ای ابرقهرمانی بزنند. جو روسو طی مصاحبه‌ای اعلام کرده که اگر ساخت فیلمی از استودیو DC را برعهده بگیرد، دوست دارد که آن فیلم از شخصیت بتمن باشد چراکه از بچگی یکی از طرفداران این کارکتر بوده و کالکشن‌های مختلفی را از این ابرقهرمان محبوب دی‌سی جمع‌آوری کرده است.

با اینحال فعلاً که این احتمال وجود ندارد چراکه DC شانس ساخت این فیلم را به این دو برادر نداد. اگر هم این اتفاق بیفتد بخشی از آن را مدیون استودیو مارول هستند چراکه حرفه کاری آن‌ها در ژانر بلاک‌باستری به واسطه فرصتی که مارول به آن‌ها داد، تثبیت شد. با وجود اینکه رئیس استودیو مارول، کوین فایگی (Kevin Feige) یا دیگر اعضای این استودیو مشکلی با کارگردانی فیلم Batman توسط برادران روسو ندارند اما این دو برادر به نظر به مارول و Disney (دیزنی) بسیار وفادار هستند و نمی‌خواهند با قبول کردن پروژه‌ای به این استودیو لطمه وارد شود. The Dark Knight (شوالیه تاریکی) برادران روسو می‌تواند اثری بسیار جالب و برای مخاطبان هیجان‌انگیز باشد اما متاسفانه احتمالا تا مدتی این اتفاق نخواهد افتاد.

 

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا