سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

Undercover Billionaire: فصل دوم در آوریل می آید.

Undercover Billionaire با فصل دومش در ماه آوریل به کانال کابل Discovery بازمی گردد. این سریال سه کارآفرین جدید را دنبال می کند آنها 100 دلار در جیبشان مخفی می کنند و سعی می کنند 1 میلیون دلار درآمد کسب کنند. در حال حاضر فصل دو در سرویس پخش جریانی Discovery + پخش میشود.

Discovery Channel در بیانیه مطبوعاتی اطلاعات بیشتری درباره این سریال جدید ارائه داد.

“با شروع باز شدن و بازسازی آهسته مشاغل در کشور ، Discovery اعلام کرد که فصل دوم UNDERCOVER BILLIONAIRE را پخش می کند ، که اکنون توسط Discovery + پخش می شود. BILLIONAIRE Undercover فصل دو ، سه شنبه ، 20 آوریل ، ساعت 10 PM ET / PT در Discovery به دنبال نمایش فصل جدید DEADLIEST CATCH در 8 PM ET / PT باز می گردد.

در اولین فصل از UNDERCOVER BILLIONAIRE ، تاجر خودساخته ، گلن استرنس ، از اسم ، ثروت و ارتباطاتش محروم شد و به شهری رفت که هیچوقت ندیده بود که ببیند آیا می تواند در 90 روز یک شرکت میلیون دلاری بسازد و تنها 100 دلار در اختیار داشته باشد. 

در این فصل ، سه کارآفرین موفق – Grant Cardone ، Monique Idlett-Mosley و Elaine Culotti – شرط بندی کرده اند که یک میلیون دلار آنها می توانند در سه شهر مختلف مخفی بمانند ، تجارتشان را فقط با 100 دلار شروع کنند.در پایان این چالش ، هر یک از آنها هویت واقعیشان را برای افرادی که به ایجاد تجارت خود کمک کرده اند ، نشان می دهد. 

هر شخص باید به رمزهای موفقیت منحصر به فرد خود اعتماد کند. هر کس برنامه های بازی ، هک های مخفی کاری و استراتژی های خاص خودش را دارد. به هر حال ، بیش از یک راه برای کسب 1 میلیون دلار وجود دارد. “

شما چی فکر میکنید؟ آیا شما طرفدار میلیاردر Undercover هستید؟ آیا قصد دارید فصل دوم را هنگام پخش از Discovery تماشا کنید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا