سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

بریتنی اسپیرز به هواداران گفت “حالش خوب” و “بسیار خوشحاله”: “من کاملا خوب هستم”

بریتنی اسپیرز به هوادارانش اطمینان می دهد که همه چی خوبه!

روز جمعه ، ستاره 39 ساله پاپ ویدئویی در صفحه اینستاگرام خودش منتشر کرد و به یک سری سوالات طرفداران پاسخ داد. برای این ویدئو ، اسپیرز در حالی که به برخی از موضوعات مورد درخواست پرداخته بود ، یک شلوارک کوتاه و شلوار جین پوشیده بود – در  شروع ازش سوال شده بود که  آیا وقتی می چرخد، سرگیجه می گیرد یا نه.

 او گفت : “من اینجا هستم تا به تمام سوالات شما پاسخ دهم و اولین سوال اصلی که شما از من می پرسیدید این است که اساساً وقتی در اتاق نشیمن خودم هستم و  اینقدر می چرخم سرم گیج نمی رود؟”

اسپیرز پاسخ داد: “بله ، من به شدت گیج می شوم اما من یک رقصنده هستم تا زمانی که یک نقطه تمرکز برای سرم باشد ، تا زمانی که مرتباً آن نقطه را پیدا کنم ،  می چرخم ، معمولاً در پایان آنقدرها هم بد نیست” .

در مرحله بعدی ، اسپیرز به عکس به ظاهر تصادفی یخچال و فریزر پرنعمت که ماه گذشته در صفحه خود ارسال کرد ، پرداخت.

“دومین سوالی که شما بچه ها از من می پرسیدید اساساً معنی یخچال قرمز در اینستاگرام من چیست؟”

او با اشاره به اینکه معنای عمیقی ندارد ، گفت: “راستش من فکر کردم خیلی جالب است.” “من فکر کردم که این محصول پرنعمته ، قرمز و بسیار عالی بود.”

سرانجام ، خواننده به سوال پرسیده شده دیگری پاسخ داد: “حال من خوب است؟”

اسپیرز که دارای دو پسر به نام های جیدن جیمز 14 ساله و شان پرستون 15 ساله با همسر سابق کوین فدرلاین است گفت: “بله ، کاملا خوب هستم. من بسیار خوشحالم ، من یک خانه زیبا ، بچه های زیبا دارم.” .

او افزود: “در حال حاضر استراحت می کنم زیرا از خودم لذت می برم”

در زیرنویس ، اسپیرز توضیح داد که وی فیلم را قبل از ماجراجویی در مالیبو ، کالیفرنیا ، برای خرید ، فیلمبرداری کرده است..

اوایل این ماه ، اسپیرز در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که او و دوست پسرش سام اصغری  واکسن COVID زده  و به هواداران گفته است که در آن زمان احساس خوبی داشته. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا