سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

ریز احمد به نمایندگی از مسلمانان در صنعت سینما فرصت هایی برای داستان نویسان مسلمان ایجاد می کند. .

ریز احمد کمک می کند تا زمینه برای بازنمایی بیشتر مسلمانان در فیلم فراهم شود.احمد بازیگر نامزد جایزه اسکار با مشارکت “ابتکار ورود آمریکا به آننبرگ” ، بنیاد فورد و صندوق پستی ، به پیشگامی ابتکاری جدید برای نمایندگی مسلمانان در رسانه ها کمک می کند.

گزارش جدیدی که توسط مطالعه جدید USC Annenberg در مورد نمایندگی مسلمانان در رسانه ها تهیه شده است ، نشان می دهد که کمتر از 10 درصد از فیلم های پردرآمد از 2017-2019 دارای یک شخصیت مسلمان هستند ، با اشاره به اینکه شخصیت های مسلمان در فیلم های محبوب پاک شده اند، و اینکه مسلمانان هنوز روی صحنه با کلیشه هایی روبرو هستند.

احمد در پاسخ به این گزارش ، صریحاً اظهار داشت که این اطلاعات دروغ نیست.

 

ریز احمد گفت: “نمایندگی مسلمانان بر روی صحنه ، سیاست هایی را که وضع می شود ، افرادی که کشته می شوند و کشورهایی که مورد حمله قرار می گیرند تامین می کند.”اطلاعات دروغ نیست. این مطالعه مقیاس مشکل در فیلم های محبوب را به ما نشان می دهد و هزینه آن در پتانسیل از دست رفته و زندگی از دست رفته سنجیده می شود. “

این ابتکار جدید ائتلافی از احزاب شرکت تولید کننده فیلمهای چپ دست احمد ، صندوق پستیها به رهبری کاشف شیخ ایجاد کرده است ،بنیانگذار و رئیس صندوق پیلارس و آریج میکاتی ، مدیر عامل تغییر فرهنگ ، دکتر استیسی اسمیت از ابتکار ورود آمریکایی آننبرگ و تحقیقات او دکتر کاترین پیپر و الباب خان و بنیاد فورد را به ایجاد راه حل برای مشکلات نمایش نادرست جامعه مسلمان در رسانه ها رهبری میکند.

این ائتلاف طرح اولیه ای برای مسلمانان و همچنین برنامه Pillars Artist Fellowship ایجاد کرده است که به بورسیه های منتخب جایزه 25000 دلار بدون محدودیت پیشنهاد می دهد.

این بورس تحصیلی از یک هیئت مشاوره متشکل از هنرمندان مسلمان ، از جمله احمد ، ماهرشالا علی ، رامی یوسف ، لنا خان ، سانا امانت ، کریم عامر ، روزا اتاب ، نیدا منظور ، جهانه نوجایم و حسن منهاج ، راهنمایی می کند.

احمد در مورد این ابتکار توضیح داد: “من می دانم که صنعت تخیل و منابع لازم ،برای رفع این مشکل را دارد. حالا باید اراده را نشان دهد و طرح ورود مسلمانان می تواند نقشه راهی عملی برای تغییر ارائه دهد.”

“فلوشیپ همچنین یک روش معنادار برای مداخله ارائه می دهد. داشتن یک منبع بودجه بدون محدودیت برای هنرمندان و داستان نویسان مسلمان سرنوشت ساز خواهد بود. جوامع مسلمان در ایالات متحده و انگلستان از نظر اقتصادی  آسیب پذیر هستند ، و در حال حاضر هیچ چیز دیگری مثل Pillars Artist Fellowship که واقعاً سرمایه گذاری می کند و به استعدادها اعتقاد دارد وجود ندارد. . اگر بورسیه تحصیلی و کمک مالی خصوصی نمی گرفتم ، نمی توانستم در مدرسه تئاتر حضور داشته باشم. “

“این بورس تحصیلی دگرگون کننده است ، چون به این معنی است که ما می توانیم وقت و انرژیمان را برای پیدا کرد استعداد و پرورش آن صرف کنیم. و اینگونه است که می خواهیم تغییرات طولانی مدت را ببینیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا