سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
سینما و تلویزیونمجله سینمایی

روند ساخت فصل دوم سریال Bridgerton متوقف شده است

[ad_1]

پس از مثبت اعلام شدن جواب تست کرونا دومین نفر در طی یک هفته اخیر، ساخت فصل دوم سریال Bridgerton، تا اطلاع ثانوی متوقف شد.

سریال بریجرتون (Bridgerton)، یکی از موفق‌ترین آثار تاریخ شبکه استریم نتفلیکس است که ساخت فصل دوم آن چند وقتی است آغاز شده است اما اکنون و پس از مثبت شدن تست کرونا دومین نفر، روند ساخت آن متوقف شده است.

شبکه استریم نتفلیکس در کنار سایر عوامل سازنده سریال، روند ساخت این سریال را تا اطلاع ثانوی متوقف کرده‌اند تا بتوانند با ارائه یک برنامه جدید و با رعایت بهتر پروتکل‌های بهداشتی، روند ساخت فصل دوم را از سر بگیرند.

گرچه هنوز اعلام نشده است که این تست مثبت مربوط به یکی از بازیگران این سریال است یا عوامل پشت صحنه آن، اما تمام اعضای سازنده این سریال در حال حاضر در قرنطینه به سر می‌برند.

پنجشنبه هفته گذشته نیز جواب تست یکی از عوامل پشت صحنه این سریال مثبت اعلام شده بود که در آن زمان، فیلم‌برداری فصل دوم سریال بریجرتون به مدت یک روز متوقف شده بود و پس از منفی شدن تست سایر عوامل، روند ساخت سریال از سر گرفته شده بود.

فیلم‌برداری این سریال در بریتانیا در حال انجام بود و ابتلای یکی از اعضای سازنده با توجه به آماری که ۲ روز قبل وزارت بهداشت انگلیس اعلام کرد، عجیب نیست.

بنابر گفته وزیر بهداشت انگلیس، این هفته تعداد مبتلایان در بریتانیا با افزایش ۴۵ درصدی همراه شد و تنها در روز پنجشنبه، بیش از ۵۰ هزار تست مثبت جدید در پادشاهی بریتانیا ثبت شد که بدترین آمار در طی ۶ ماه گذشته بوده است.

بنابر گفته شبکه نتفلیکس، درام تاریخی بریجرتون توسط بیش از ۸۲ میلیون خانوار دیده شد تا با گذشتن از سریال ویچر (The Witcher)، پربیننده‌ترین سریال تاریخ این شبکه شود. این سریال چند روز قبل نیز نامزد ۱۲ جایزه اِمی شد.

منبع: hollywoodreporter

.
نقل از سینما-فارس

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا