سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

ساندرا بولاک می‌گوید فیلمی هست که آرزو می‌کرد «آن را بازی نمی کرد»: «هنوز خجالت می‌کشم»

ساندرا بولاک به دوران حرفه‌ای اش در سینما نگاه می‌کند  و درباره فیلمی که به گفته او “بی معنی بود”صحبت می کند.

در طی مصاحبه ای با بازیگران فیلم The Lost City,  بولاک و دنیل رادکلیف , از آن دو پرسیده شد که آیا فیلمی هست که اول از بازی در آن «خجالت می‌کشیدند» اما پس از دیدن واکنش طرفداران، نظرشون عوض شد.

بولاک 57 ساله پاسخ داد: ” اون فیلم من که کسی به سراغش نیامد و هنوز هم از حضور در آن خجالت می کشم.” “اسمش Speed 2 است.اسمش معنا ندارد..قایق آهسته. به آرامی به سمت یک جزیره می رود.

او با اشاره به مصاحبه‌کننده‌ای که گفت که در نوجوانی عاشق تماشای  این فیلم بوده است، افزود: «این کاریه که آرزو می‌کردم هیچ وقت در آن بازی نمی کردم و هیچ طرفداری به جز تو سراغ این فیلم نیامد.»

رادکلیف هم گفت: «احساس می‌کنم یک نوع عشق فرقه‌ای هم در این فیلم بود.»

این فیلم در سال 1997 ساخته شد و در آن بولاک در کنار جیسون پاتریک بازی کرد. داستان فیلم درباره آنی (بولاک) و دوست پسرش هست که تلاش می‌کنند کشتی تفریحی کارائیب را که در حال گذراندن تعطیلات با آن بودند، با یک تانکر نفت متوقف کنند. کیانو ریوز در فیلم اصلی 1994 با بولاک به ایفای نقش پرداخت، اما او برای ایفای نقشش در نقش جک ترون برای ادامه فیلم بازنگشت.

در دسامبر گذشته، ریوز در حالی که در برنامه تاک شوی گراهام نورتون در بریتانیا حضور داشت، توضیح داد که چرا برای Speed ​​2: Cruise Control برنگشت.

“در آن زمان، من به فیلمنامه واکنش نشان ندادم. من واقعاً می خواستم با ساندرا بولاک کار کنم، من عاشق بازی در نقش جک ترون بودم، و من عاشق اسپید بودم، اما یک کشتی اقیانوس پیما؟ هیچ مخالفتی با بازیگران این فیلم نداشتم، اما در آن زمان به گفته سی ان ان، احساس می کردم زمان درستی نیست.”

هر دو فیلم Speed ​​توسط Jan de Bont کارگردانی شده اند. در فیلم دوم هم ویلم دفو و تموئرا موریسون بازی کردند.

در سال 2019، ریوز به GQ گفت که تصمیم او برای بازی نکردن در دنباله این فیلم اکشن باعث شد استودیوی فیلم، فاکس، او را به مدت ده سال در « “movie jail”» قرار دهد. ریوز در آن زمان گفت: “تا  فیلم روزی که زمین ایستاد [2008] دیگر با “فاکس ” کار نکردم.”

ریوز همچنین در سال 2015 به جیمی کیمل گفت که ترجیح داد در این فیلم بازی نکند چون فیلمنامه را دوست ندارد.

او در آن زمان گفت: “من نتوانستم در آن بازی کنم. خوب، تصمیم گرفتم در آن حضور نداشته باشم.” “البته من عاشق کار با [کارگردان] یان دی بونت و ساندرا بودم. این فقط یک موقعیت در زندگی بود که فیلمنامه را خواندم و گفتم : اوه این فیلم در مورد یک کشتی کروز بود و… “یک اتوبوس، یک کشتی کروز… سرعت….، اتوبوس، اما یک کشتی کروز  سرعتش حتی از اتوبوس هم کندتره و من می گفتم، “دوستتون دارم، بچه ها، اما نمی خواهم بازی کنم

آخرین فیلم بولاک، شهر گمشده، در تاریخ 25 مارس اکران می شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا