سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

وضعیت شوال سام که گفته می شود سریال یاساک الما را ترک می کند مشخص شد

سریال یاساک الما (سیب ممنوعه) با فصل ششمش در اکتبر با مخاطبان روبرو می شود. این یک پیشرفت قابل توجه بود که سریال دیرتر از فصل های قبل جمع آوری می شود و در ماه اکتبر شروع می شود نه سپتامبر.

تغییرات مهمی در دوره جدید سریال Yasak Elma رخ خواهد داد که فاتح آکسوی و تیم Medyapım به آن اهمیت زیادی می دهند. انتظار می رود بسیاری نام جدید به لیست اضافه شوند.

مشخصه که ادا اجه همچنان نقش اصلی سریال را با شخصیت ییلدیز  بازی خواهد کرد. با این حال، سرنوشت شخصیت اندر با بازی  شووال سام به وضوح مشخص نبود. شووال سام که برای مدتی در دستور کار قرار گرفت تا سریال را ترک کند، سیگنال هایی داد که می تواند بعدا بماند‌.

ادا اجه به موضوع  شوال سام  پایان داد که بسیاری از طرفداران سریال های تلویزیونی را سردرگم کرده است. او به وضوح گفت که شووال سام در فصل ششم در این تیم خواهد بود.

ادا اجه  اظهار داشت که “سوال و من ثابت هستیم، محیط ما در حال تغییر است” و نام‌های جدیدی به سریال خواهند پیوست.  خبرنگاران در مورد وضعیت شووال سام پرسیدند و او گفت: “شوال می ماند. ما فصل آخر را با هم انجام خواهیم داد.»

ادا اگه  همچنین گفت که علاقه به او با رفتن به خارج از ترکیه  افزایش پیدا کرده . این بازیگر با تأکید بر اینکه این سریال در لبنان محبوبیت خاصی داشت، گفت: «یاسک الما» در سراسر جهان پخش شده است، بنابراین تمام نمی شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا