سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

پرطرفدارترین زوج سریال های ترکی دوباره از سریال Kardeşlerim ( خواهران و برادران ) بیرون آمدند!

زوج اول دسته بندی «محبوب ترین زوج ها در تلویزیون ترکیه» که هر هفته پخش می شود، مدت زیادیه که صدر جدول را از دست نداده است! انور سید یاران و سو بورجو یازقی ، دو نام محبوب نسل جوان، جلوتر از همکاران خود ایستاده اند و موضع قاطعانه خود را هم در بازیگران زن و مرد محبوب و هم در زوج ها حفظ می کنند.

جداولی که به طور منظم توسط Somera ایجاد می شود با تعداد پیام های کاربران رسانه های اجتماعی تعیین می شود. در جدول 8 تا 15 مارس، 655 هزار و 365 پیام توسط زوج آسیه و دوروک دریافت شده است، در حالی که دو زوج محبوب دیگر سریال برادران و خواهران من، آی‌بایک و برک، و زوج سوسن و عمر. ، با تعداد بالای پیام هایی که دریافت می کنند در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

در ده‌ها سریال تلویزیونی روی پرده، بازیگران جوان در سال‌های اخیر از بزرگ‌ترهای با تجربه‌تر خودشان هم عبور کرده‌اند. از جمله این نام ها می توان به  سیلا ترک اغلو و دوگوکان گونگور بازیگران سریال Kızılcık Şerbeti (شربت زغال اخته) اشاره کرد.

این دو نام موفق همچنین به عنوان زوج دوغا و فاتح در این سریال شو تی وی بسیار محبوب هستند.این دو بازیگر  در هفته گذشته در رده چهارم رده بندی دو نفره قرار دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا