سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار رسانه و تلویزیوناخبار مشاهیر ترکی

رابطه چاغاتای اولوسوی«Çağatay Ulusoy» و اجه سوکان «Ece Sükan» تایید شد

تصاویری از سرگرمی، چاغاتای اولوسوی و اجه سوکان،که به مدت یک ماه است ادامه دارد،توسط دوربین های خبرنگاران شکار شد.

چاغاتای اولوسوی که به رابطه با زنان بزرگتر از خود معروف است، به رابطه هفت ساله خود با دویگو ساریشین «Duygu Sarışın» در ژانویه پایان داده بود رابطه جدیدی آغاز کرده است.

عشق غافلگیرکننده اولوسوی 32 ساله با اجه سوکان که 14 سال از او کوچکتر است و از حدود یک ماه پیش به صورت پنهانی آغاز شده بود، زمانیکه با تور تفریحی برای سرگرمی به «آنادولو» رفته بودند، توسط لنز دوربین های خبرنگاران شکار شد. بنسو سورال «Bensu Soral » و رضا کوجا اوغلو «Rıza Kocaoğu» نیز در کنار عاشقان نوپا بودند. این تیم چهار نفره با دیدن خبرنگاران شوکه شدند.

این تیم چهار نفره با ترک محل تور تفریحی، زمانی که به خانه سوکان در«آرناووتکوی» برمی‌گشتند هنگام خروج از مینی‌بوس VIP، با خبرنگاران مواجه شدند. اجه سوکان به داخل آپارتمان دوید و در آپارتمانش را باز کرد، چاغاتای اولوسوی و رضا کوجا اوغلو نیز پشت سر او وارد خانه شدند، اما بنسو سورال که به تازگی همسرش «هاکان باش» عمل قلب انجام داده، در خودرو ماند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا