سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپادسته‌بندی نشده

دیزنی پلاس تیزر سریال پرسی جکسون و المپیان ها را منتشر و تاریخ پخش را اعلام کرد

برای اکران سریال جدید پرسی جکسون و المپیانها آماده شوید!

به افتخار تولد پرسی جکسون در روز جمعه (18 اوت)، دیزنی پلاس اولین تیزر سریال آینده را منتشر کرد و تاریخ پخش سریال را فاش کرد.

در این سریال واکر اسکوبل، لیا ساوا جفریس، آریان سیمحادری، ویرجینیا کال، گلین تورمن، جیسون مانتزوکاس، مگان مولالی، تیم شارپ، دیور گودجان، آدام کوپلند، جی دوپلاس، توبی استفنز، لنس ردیک و چارلی بوشنل بازی کردند.

پرسی جکسون و المپیان ها “داستان فوق العاده یک نیمه خدای 12 ساله مدرن به نام پرسی جکسون (اسکابل) را روایت می کند که وقتی خدای آسمان، زئوس (ردیک) او را متهم به دزدی می کند، به تازگی با قدرت های الهی تازه کشف شده خود کنار می آید. پرسی با کمک دوستانش گروور (سیمهاردی) و آنابث (جفریس) باید وارد ماجراجویی یک عمر شود تا آن را پیدا کند و نظم را به المپوس بازگرداند.

سریال «Percy Jackson and the Olympians» اولین اکرانش را در دو قسمت در روز چهارشنبه، 20 دسامبر در دیزنی پلاس آغاز خواهد کرد و به دنبال آن قسمت های جدید هر هفته پخش خواهد شد.

تریلر را از اینجا تماشا کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا