سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

پایان سریال Killing Eve با فصل چهارم در BBC America: اسپین آف در دست ساخت

Killing Eve »با پخش فصل 4 خود به پایان می رسد.

سریال مورد تحسین منتقدان BBC America در ژانویه 2020 برای فصل چهارم تمدید شد ، اما به دلیل همه گیری COVID-19 فیلمبرداری به تعویق افتاد. قرار است تولید فصل 4 در اوایل تابستان در انگلیس و لوکیشن های سراسر اروپا آغاز شود. فصل پایانی شامل هشت قسمت خواهد بود.

ساندرا اوه ، ستاره سریال گفت: ” Killing Eve  ( کشتن حوا ) “یکی از بزرگترین تجربیات من بوده  و من مشتاقانه منتظر هستم که به زودی به ذهن قابل توجه حوا فرو بروم. “من بسیار ممنونم از همه بازیگران و عواملی که داستان ما را زنده کرده اند و از طرفدارانی که به ما پیوسته اند و برای فصل چهارم و نهایی هیجان انگیز و غیر قابل پیش بینی ما برمی گردند.”

“Killing Eve” بر اساس رمان های “Villanelle” نوشته لوک جنینگز ساخته شده است و یک مامور اطلاعات انگلیس را دنبال می کند که با یک قاتل بین المللی درگیر بازی موش و گربه است. در آن اوه ، جودی کامر و فیونا شاو بازی می کنند.

کومر گفت: “” Killing Eve “خارق العاده ترین سفر بوده و من برای همیشه قدردان آن خواهم بود. “از همه هواداران متشکرم که در طول این سالها ما را حمایت کرده اند و  همراه ما هستند. اگرچه همه چیزهای خوب به پایان می رسند ، اما هنوز تمام نشده است. ما قصد داریم این یکی را به خاطر بسپاریم! “

این سریال از همان ابتدا دوست داشتنی و  مهم بود و  19 نامزدی امی را تا به امروز تضمین کرده است ، از جمله برنده شدن Comer به عنوان بهترین بازیگر زن درام در سال 2019. او همچنین از سال 2018 تا 2020 هر ساله نامزد بهترین بازیگر زن درام شده است ، و او را به عنوان اولین زن آسیایی معرفی کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا