سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیپیشخوان اروپا

ناتالی مورالس از مجریان The Talk در سریال The Young and the Restless حضور خواهد داشت.

ناتالی مورالس از  برنامه تاک در حال نشان دادن استعداد بازیگری خودش است. این مجری در برنامه روز سه شنبه اعلام کرد که در چندین قسمت از سریال قدیمی  The Young and the Restless حضور خواهد داشت.

مورالس از کار روزانه اش دور نمی شود، زیرا او نقش خبرنگار  تالیا مورگان را بازی می کند که پس از آمدن دوباره در شهر جنوا پس از جعل مرگش، به تحقیق درباره دایان جنکینز (سوزان والترز)  می پردازد. اولین قسمت مورالس چهارشنبه 17 آگوست خواهد بود.

مورالس گفت: “خبر هیجان انگیزی برای به اشتراک گذاشتن دارم! از ماه آینده من یک نقش کوچک دارم، خوب، این یک نقش تکراری در درام روزانه CBS The Young and the Restless است.” من نقش خبرنگار تحقیقی تالیا مورگان را بازی می‌کنم، بله، و در حال تحقیق درباره دایان جنکینز با بازی سوزان والترز هستم.

به گفته مورالس، او در درجه اول صحنه هایی را با والترز به اشتراک خواهد گذاشت. ملودی توماس اسکات، نقش نیکی; و میشل استافورد، هم نقش فیلیس را بازی می کنند . او به اشتراک گذاشت: “من خیلی لذت می برم.” “این خانم ها باورنکردنی هستند.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا