سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیپیشخوان اروپا

تاریخ پخش فصل دوم سریال«30 کوین» برای سال 2023 مشخص شد.

شبکه HBO اعلام کرده است که فصل دوم سریال ترسناک و اسرارآمیز اسپانیایی “30 Coins” در راه است.  این فصل هشت قسمتی قرار است در سال 2023 پخش شود و فیلمبرداری آن از  این ماه شروع می شود.

به روز رسانی فصل 2 احتمالا یا در دسامبر 2023 یا در سه ماهه اول سال 2024 منتشر خواهدشد.

این خبر از طریق یک تریلر کاملاً جدید در کانال رسمی HBO Max YouTube منتشر شده است. فصل اول در نوامبر 2020 در سرویس استریم پخش شد.

داستان 30 سکه حول محور زندگی یک کشیش تبعیدی پدر پادره ورگارا با بازی ادوارد فرناندز می گردد که در روستایی دور افتاده زندگی می کند و در تلاش است تا از شیاطین درونش بگریزد و با شیاطین جهان بیرون بجنگد.

پس از پایان خشونت آمیز فصل قبل، سوالات زیادی پیرامون ورگارا در حال چرخش بود که این تریلر حداقل به یکی از آنها پاسخ می دهد: او زنده است و در حال  انجام بیزینیسی است که باید دید.

تریلر شهر Pedraza را نشان می دهد، شهر خالی و در حال پوسیدگی. در نهایت یکی از ساکنان شهر به نام ورگارا را در حالی که در  این شهر متروکه قدم می‌زند را می بینیم.  با چرخش او به سمت دوربین،زخم های صورتش نشان داده می شود که منعکس کننده پایان وحشیانه فصل اول است.

الکس د لا ایگلسیا، کارگردان سریال در بیانیه‌ای درباره فصل دوم گفت: شخصیت‌ها درگیر یک نقشه جهنمی هستند، جایی که مرگ و رستاخیز دو روی یک سکه هستند.

سریال 30 سکه توسط الکس د لا ایگلسیا کارگردانی شده است و دلا ایگلسیا و خورخه گوریکه‌چواریا نویسنده آن هستند. به جز فرناندز، در این سریال میگوئل آنجل سیلوستره و مگان مونتانر هم به ترتیب در نقش شهردار پدرازا، پاکو و دامپزشک شهر، النا، حضور دارند. فصل دوم 30 سکه در اسپانیا، ایتالیا، آمریکا، فرانسه و بریتانیا فیلمبرداری می شود.

تریلر را از همینجا میتوانید تماشا کنید. 

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا